Historia wg Dzieci


Międzynarodowy Dzień Podkastów 2018

30 września jak co roku przypada Międzynarodowy Dzień Podkastów. Był on początkowo organizowany jedynie w USA pod nazwą National Podcast Day. Ostatni raz stało się to w 2014 roku. Od 2015 jest to International Podcast Day. Tak więc w tym roku będzie obchodzony czwarty raz. Angielska strona wydarzenia to: International Podcast Day. Informacje o polskich obchodach można znaleźć tuta: Międzynarodowy Dzień Podkastów.

Z tej okazj dnia 29 września odbędzie sie konferencja na którą można się zarejestrować na polskiej stronie wydarzenia: MDP - Rejestracja.

Przy tej okazji warto może napisać coś miłego do twórców podkasatów, których słuchacie. Każdy podkaster ucieszy się też z recenzji w iTunes. Wiem, że to wymaga trochę zachodu, ale może z okazji MDP zostanie napisanych kilka opinii.

Warto też może opowiedzieć innym jak świetnym medium jest podkast. Jest to radio, w którym ty wybierasz czego lub kogo będziesz słuchał. Podkastów i podkasterów jest taka różnorodność, że każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie. Zachęćcie więc może choć jednego znajomego, aby spróbował podkastów.